Friday, March 02, 2007

Post Doğumgünü Çocuğu


Doğulabilecek en garip günde doğan bir fani olarak, hem 28 Şubat ı hem 1 Mart ı kendime doğum günü ilan ettim ve iki gün de neşeyle şımardım. Tahmin edebileceğiniz gibi 29 Şubat ta doğmuş, bir bahtsız bedeviyim. Gerçi bahtsız da diyemeyeceğim, 29 çekmeyen seneler dediğim gibi iki günü birden doğum günüm gibi yaşıyorum. Bir grup arkadaşım 28 Şubat olarak düşünüyor, bir kısmı 1 Mart.. Yuvarlanıp gidiyoruz. :)

Doğum günlerim nasıl geçti derseniz fena değildi ama her iki gün de mesaiye kaldım :)) Bizim meşhuuur projemiz sonunda hayata geçti ama yine de henüz arkasını topluyoruz, inşallah bir iki hafta sonra normal halime döneceğim. Onun dışında kuzencim bana süpriz yapıp kendi işyerindeki insanların bana doğum günü maili göndermesini sağlamış. O kadar acaip ki, harıl harıl çalışıyorum bir yandan da hiiç tanımadığım insanlardan bööyle sevgi dolu mesajlar geliyor, ağzım açık kaldı.. Sonradan mail adreslerinden keşfettim.. şirin bi süprizdi.:)

Dün öğlen de işyerinden arkadaşlarla yemeğe gittik, pasta kestik, beni pastanın mumlarını üflerken çekmişler. Amanın bir fotoğraf, abi ben yere göğe sığamıyorum yaa.. Neyse hep aynı hikaye daha fazla konuşmuycam bu konuda..
Gece de üzgündüm moralim bozuktu, bir noktada artık kendimi çok çaresiz hissedip House cuğuma sığındım. Üç bölüm seyrettim, üstüne uykum da gelmedi, cin gibi döndüm durdum yatakta sanırım gece 4,30 gibi uyumuştum. iki saatlik uykuyla oturuyorum ama hiiç uykum yok. Nası oluyosa.. Yanlız sanal bir karakter insanı nasıl sarıp sarmalayıp rahatlatabilir yaa, üstelik sözkonusu karakter dünyanın en geçimsiz huysuz insanı portresi halinde ise..
Bir manyaklık var bende ama hadi hayırlısı..
Dayanamayıp yine resmini koyuyorum..:)8 comments:

leyla said...

Doğumgünün kutlu olsun Talisman'cım. Balık burcusun demek, hımmm bu kadar duygusallığın sebebi bu olabilirmi acaba ne dersin :) Güzel burçtur balık, insanıda güzeldir, esprili, sempatik, ve bir o kadarda duygusalsınız biliyorum benn :) Bense biraz kıl bir burcum (koç), ama diğer koçlar gibi
fazla kıllık yapmıyorum. Belkide yapmam lazım ? Benim en sevmediğim
burç aslan, o kadar benciller ki, kendin gibi bir balık bulabilirsen çok iyi olur. Benim etrafımda iki tarafında balık burcundan olduğu evlilikler, ilişkiler var, ve inan gerçekten mükemmel bir uyum içindeler. İnşallah sende bir balıkla :) güzel bir beraberlik yaşarsın, senin en iyi ruh ikizin balık olabilir. He bunun dışındaki
burçlarda değerlendirmeye alınabilir. Ama ASLAN asla, çin işkencesi bunlar.

Esther said...
This comment has been removed by the author.
Esther said...

ne güzel işte 29 şubatta doğmak gibisi var mı? 4 yılda bir yaş alıyorsun :))Nice yıllara Doğum günün kutlu olsun :)

NOT: Yukarıya da hemen hemen aynı şeyi yazmış ama doğum gününü kutlamayı unutmuştum...bu yüzden silip küçük bir ekleme yaptım

limonagaci said...

HAPPY BIRTHDAYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
HAPPY BIRTHDAYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
HAPPY BIRTHDAYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
HAPPY BIRTHDAYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
HAPPY BIRTHDAYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
HAPPY BIRTHDAYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
HAPPY BIRTHDAYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
HAPPY BIRTHDAYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
HAPPY BIRTHDAYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
HAPPY BIRTHDAYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
HAPPY BIRTHDAYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
HAPPY BIRTHDAYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
HAPPY BIRTHDAYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Noni said...

Geç kalmışım ben Talismancım kusura bakma geçmiş doğumgünün kutlu olsun!!!!!!!

Bu arada benim taşşş gibi Sawyer'ımı beğenmeyip bu çatık kaşlı amcayı mı seviyorsun sen cık cık cık!!!!!

D-Chic said...

Baya geç oldu ama geçmiş doğumgünün kutlu olsun canım, nice mutlu yıllara sağlık huzur ve mutluluk içinde tüm dileklerin gerçekleşsizn canım.Ne güzel 4 yılda bir yaş alıyorsun bence hiç yaşına yaş ekleme...anneciiim yaşlanıyorum bende..:=((

deriella said...

talismancım geç kaldım çok üzgünüm
:((((( mutlu yıllar! iyi ki doğmuşsun talismancım!!!!!!!!!! bence süper 29 şubatta doğmak. çok orijinal;))) sana zaten böyle sıradanın dışında bir doğum günü yakışırdı. öpüyorum kocaman doğum günü çocuğunu!

cahilperi said...

bence muhteşem bir günde doğmuşsun! ve ben olsam 4 senede bir kutlardım.. öylesi daha özel.. herkes her sene kutluyor *pfff booo-riiing* özel biri olduğun doğduğun günden bile belli ;)